Доставка, Оплата

Наша компанія дбає про Вас. З нами Ви можете отримати своє замовлення в найкоротші терміни у зручному для Вас місці.

Як замовити товар.

 У будь-який зручний для Вас час, Ви можете оформити замовлення двома способами:

  1. За допомогою Інтернет-магазину Ви можете замовляти товар круглодобово, скориставшись зручним фільтром, який задовільнить найвимогливішого клієнта.
  2. По телефону. тел. :097 10 33 199.

Оплата товару.

До кожного клієнта в нас індивідуальний підхід. Після того, як Ви оформили замовлення, з Вами зв'яжеться наш менеджер, який надасть Вам інформацію про деталі оплати та доставки.

На даний момент доступні два способи оплати товару, який Ви придбали в нашому Інтернет - магазині:

  1. Готівкова оплата. 
  2. Через термінал самообслуговування ПриватБанку.

Доставка товару.

Є два варіанти доставки замовлення. 

  1.  Товар можна отримати у найближчому для Вас  магазині "Гудок". Цей варіант доставки є найбільш вигідним для Вас тим, що доставка замовлення безкоштовна, та при отриманні товару Ви отримаєте професійну консультацію та обслуговування. 
  2. Через кур'єрську службу "Нова Пошта". Вартість доставки Ви можете розрахувати самостійно через "Нову Пошту", яка буде залежати від вартості замовлення, габаритів, ваги і суми, на яку буде застраховано товар. Ви можете отримати замовлення на конкретну адресу. Час доставки кур'єрською службою  становить 1-2 робочі дні після відправки.  Ви отримаєте SMS - повідомлення з номером експрес-накладної, за яким зможете відслідкувати статус вантажу.

Як отримати замовлення в магазині "Гудок".

Щоб отримати товар потрібно надати номер замовлення, який надійде Вам на електронну пошту. 

Всі відносини між магазином і покупцем регулюються нормами законодавства України, тож якщо при отриманні замовлення виявлено пошкодження упаковки, необхідно на місці вимагати скласти акт з вказівкою наявних пошкоджень і проінформувати кур'єрську службу. 

При отриманні товару Вам необхідно перевірити його комплектацію та відсутність дефектів. 

Як правильно перевіряти товар:

мобільні телефони

Вам необхідно перевірити їх на відсутність зовнішніх дефектів чи механічних пошкоджень, вкл./викл., здійсненити пробний телефонний дзвінок тривалістю до 4 хв. (sim-карта не додається), при цьому захисна плівка не знімається, перевірити код IMEI в базі УЧН.

ноутбуки, планшети, фото/відео техніка

Вам необхідно перевірити їх на відсутність зовнішніх дефектів чи механічних пошкоджень, вкл./викл.

дрібна техніка

При перевірці дрібної техніки Вам необхідно перевірити її на відсутність зовнішніх дефектів чи механічних пошкоджень, вкл./викл.

 

 Умови повернення товару.

Повернути або обміняти товар, придбаний в інтернет-магазині "Гудок", можна згідно Закону України "Про захист прав споживачів".