Партнерам

Компанія "Гудок"- найбільшою регіональною мережею салонів зв'язку. Активно розвиваючись та рухаючись постійно вперед  Ми запрошуєм до співпраці нових партнерів. Ми пропонуємо широкі можливості для спільної роботи та прагнемо створити максимально комфортні умови співпраці для наших клієнтів, постачальників, рекламодавців та орендодавців.

Постачальникам

Наша команда досвідчених професіоналів постійно слідкує за розвитком та виходом на ринок нових товарів та брендів для того, щоб представити нашим покупцям цікавий та широкий асортимент в магазинах мережі «Гудок». 

Ми зацікавлені в розширенні асортименту товарів і готові розглядати пропозиції про співпрацю, якщо нові кандидати здатні запропонувати найбільш привабливі і різнобічні варіанти співпраці.

Орендодавцям

Компанія «Гудок» активно розвивається. Жителі невеликих міст і мегаполісів чекають появи перших магазинів «Гудок». Для розвитку мережі магазинів "Гудок" ми готові розглянути пропозиції щодо оренди приміщень на будь-якій стадії проекту: працюючі, здані в експлуатацію, ті що будуються або находяться в стадії розробки проекту. В планах компанії "Гудок" розвиток мережі, тому ми активно шукаємо цікаві об’єкти нерухомості під відкриття нових торгових точок. Компанія планує розширятися в таких Західних областях: Закарпатській, Львівській, Волинській, Івано- Франківській, Чернівецькій, Тернопільській, Хмельницькій та Рівненській.

 Рекламодавцям

Компанія "Гудок" шукає партнерів з виготовлення рекламної продукції та рекламних матеріалів. Ми відкриті для співпраці і завжди готові розглянути цікаві та незвичні способи просування послуг і проектів! Співпраця з компанією "Гудок" -  це завжди надійно, зручно та перспективно.